BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a verildi
  05.04.2018

  Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. 22. Aydın Doğan Ödülü'nü aldıktan sonra basın mensuplarına konuşan Sağ, ADV nin kendisini böyle önemli bir ödüle layık görmesinin önemli olduğunu belirtti. Sağ, yeni neslin halk müziğine olan ilgisi hakkındaki soruya da

  devamı
 • DOĞAN GRUBU ONURSAL BAŞKANI AYDIN DOĞAN’IN MESAJI
  22.03.2018

  Bundan 59 yıl önce, Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinden yüksek öğrenim için İstanbul’a geldim. 23 yaşındayken tek başına iş hayatına atıldım ve Şişli Vergi Dairesi’ne kaydımı yaptırdım. Doğan Grubu’nun temelleri bu şekilde atılmış oldu. Doğan Grubu bugün, çeşitli sektörlerde başarıyla faaliyet gösteren önemli bir ekonomik değer haline geldi.

  devamı
 • En etkili 50 kadın
  14.03.2018

  Amerikan Variety dergisi 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 50 kadınını belirledi. Türkiye’den sadece Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’nın yer aldığı listede uluslararası TV kanallarının CEO’ları, Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling, müzisyen Adele ve oyuncu Nicole Kidman gibi isimler de bulunuyor.

  devamı
 • Birlikte daha güçlüyüz!
  09.03.2018

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, daha adil bir dünya için cinsiyet eşitliğinin çok önemli olduğunu belirterek, “Kadınların olduğu şirketler daha uzun vadeli düşünüyor, kısa düşünmekten kaçınıyor. Sürdürülebilir daha iyi bir dünya için kadınların toplumun her anlamında çok daha katkı sağlaması için önlerini açmalıyız” dedi.

  devamı
 • Gümüşhane'den onur ödülü
  04.03.2018

  Gümüşhane Vizyon Dergisi’nin ‘2017 Yılının En’leri’ anketinde dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. ‘Yılın Onur Ödülü’ne Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan layık görüldü.

  devamı
 • Genç iletişimciler zirvede
  02.03.2018

  Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde törenle ödüllerini aldı.

  devamı
 • Aydın Doğan’a Üniversiteden Teşekkür Ziyareti
  23.02.2018

  Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve beraberindeki heyet, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ı ziyaret etti.

  devamı
 • Geleceğin gazetecileri için imza
  02.02.2018

  Bahçeşehir Üniversitesi ve Doğan Haber Ajansı işbirliğiyle, duayen gazetecilerin ve akademisyenlerin gazeteci adayları yetiştireceği sertifika programı ‘International News Academy (INA)’ bu ay başlıyor. Geleneksel gazetecilik tecrübesini dijital gazetecilik ile birleştiren INA için dün imza töreni yapıldı.

  devamı
 • Büyük Ozana Büyük Ödül
  19.01.2018

  22. Aydın Doğan Ödülü’ne bu yıl halk müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. Arif Sağ’a ödülü, nisan ayında düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

  devamı
 • Baba- kıza gençlerden anlamlı ödül
  13.01.2018

  Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yapılan ödül töreninde ender görülen bir gelişme yaşandı. Aydın Doğan yılın en beğenilen işadamı seçilirken Arzuhan Doğan Yalçındağ da en beğenilen işkadını ödülü aldı. Böylece iş dünyası için büyük anlam taşıyan iki ödül gençlerin oylarıyla baba ve kızına gitmiş oldu.

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.