BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • Doğan Holding ilk altı ayda faaliyet kârını yüzde 80 artırdı
  22.08.2019

  devamı
 • DOĞAN HOLDİNG’DE ÜST DÜZEY ATAMA!
  29.07.2019

  Enerji, akaryakıt perakendesi, finans, internet-eğlence, sanayi, otomotiv, turizm, ticaret ve gayrimenkul alanlarındaki faaliyet gösteren Doğan Holding’in CFO’luk görevine Bora Yalınay getirildi. Yalınay, 29 Temmuz 2019 tarihi itibariyle CFO ve Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak Holding bünyesindeki görevine başladı.

  devamı
 • Doğan Holding Yönetimi Yatırımcılarla Buluştu
  29.04.2019

  Doğan Holding CEO’su Çağlar Göğüş: ‘Stratejik alanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz’

  devamı
 • DOĞAN HOLDİNG’DE ÜST DÜZEY ATAMA!
  12.12.2018

  Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliğine Çağlar Göğüş atandı

  devamı
 • Goldman Sachs Hürriyet Emlak’a ortak oldu
  11.12.2018

  Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan, veriye dayalı yüksek teknolojili hizmet ve üstün müşteri deneyimi ile sektöre liderlik eden Doğan Grubu iştiraki Hürriyet Emlak, dünyanın önde gelen yatırım bankası Goldman Sachs ile ortaklık gerçekleştirdi. Hürriyet Emlak, tüm paydaşları ve müşterilerine yönelik oluşturduğu ekosistemi güçlendirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

  devamı
 • Doğan Holding Yönetimi Yatırımcılarla Buluştu
  11.12.2018

  Doğan Holding CEO’su Çağlar Göğüş: ‘Stratejik alanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz’

  devamı
 • 22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a verildi
  05.04.2018

  Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. 22. Aydın Doğan Ödülü'nü aldıktan sonra basın mensuplarına konuşan Sağ, ADV nin kendisini böyle önemli bir ödüle layık görmesinin önemli olduğunu belirtti. Sağ, yeni neslin halk müziğine olan ilgisi hakkındaki soruya da

  devamı
 • DOĞAN GRUBU ONURSAL BAŞKANI AYDIN DOĞAN’IN MESAJI
  22.03.2018

  Bundan 59 yıl önce, Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinden yüksek öğrenim için İstanbul’a geldim. 23 yaşındayken tek başına iş hayatına atıldım ve Şişli Vergi Dairesi’ne kaydımı yaptırdım. Doğan Grubu’nun temelleri bu şekilde atılmış oldu. Doğan Grubu bugün, çeşitli sektörlerde başarıyla faaliyet gösteren önemli bir ekonomik değer haline geldi.

  devamı
 • En etkili 50 kadın
  14.03.2018

  Amerikan Variety dergisi 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 50 kadınını belirledi. Türkiye’den sadece Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’nın yer aldığı listede uluslararası TV kanallarının CEO’ları, Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling, müzisyen Adele ve oyuncu Nicole Kidman gibi isimler de bulunuyor.

  devamı
 • Birlikte daha güçlüyüz!
  09.03.2018

  Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, daha adil bir dünya için cinsiyet eşitliğinin çok önemli olduğunu belirterek, “Kadınların olduğu şirketler daha uzun vadeli düşünüyor, kısa düşünmekten kaçınıyor. Sürdürülebilir daha iyi bir dünya için kadınların toplumun her anlamında çok daha katkı sağlaması için önlerini açmalıyız” dedi.

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.