HAKKINDA

Grubu Tanıyalım

60 yıla yakın süredir Türkiye ekonomisine değer katan Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., iş dünyasına ilk adımlarını, Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Bugün Doğan Grubu Şirketleri faaliyette bulundukları enerji, sanayi, otomotiv ticareti, finansal hizmetler, medya ve turizm alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Doğan Grubu’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

Üretim faaliyetleri ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Doğan Grubu, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Grup, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğu stratejik işbirlikleri sayesinde faaliyetlerini verimli bir şekilde yürütmektedir.

Her biri alanında donanımlı ve yetkin insan kaynağı, Doğan Grubu’nun bugüne kadarki başarısında en önemli paya sahiptir.

© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.