GAYRİMENKUL VE MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA

Gayrimenkul ve Motorlu Araçlar Pazarlama

Doğan Holding’in iştiraklerinden Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Paz. San. ve Tic. A.Ş. (“Milpa”) gayrimenkul pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Milpa, çeşitli sektörlerde edindiği 37 yılı aşkın deneyimi, değişimlere kolaylıkla uyum sağlayan yönetim anlayışı ve donanımlı ekibiyle pazarlama gibi rekabet koşullarının son derece zorlu olduğu bir alanda, istikrarlı ve dengeli bir büyüme sergilemektedir.

2015 yılının ikinci yarısından itibaren Doğan Holding’in bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. kuruluşunu takiben hızla altyapı çalışmalarına başlamıştır. Yeniden yapılanan Şirket’in önceliği Suzuki otomobil, motorsiklet ve deniz motorlarında mevcut ve potansiyel müşterilerin mutluluğunu ve Suzuki markasına olan bağlılığını devam ettirmektir.

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Milpa

Milpa
Milpa Ticari ve Sınai Ürünler
Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres
Burhaniye Mah. Kısıklı Cad. No:65 34676 Üsküdar İstanbul
Tel
0216 339 97 39
Faks
0216 339 97 67

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Milpa”) 1980 yılında motorlu taşıtların ve dayanıklı tüketim mallarının doğrudan pazarlamasını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Şirket, yıllar içinde faaliyetlerini, elektronik eşyadan otomobile, bilgisayardan gayrimenkule kadar birçok sektöre yaygınlaştırmıştır. Milpa, farklı sektörlerde edindiği 37 yılı aşkın deneyimi, değişimlere kolaylıkla uyum sağlayan yönetim anlayışı ve donanımlı ekibiyle pazarlama gibi rekabet koşullarının son derece zorlu olduğu bir alanda, istikrarlı ve dengeli bir büyüme sergilemektedir. 2000’li yıllarda hedef ve stratejisini yenileyerek gayrimenkul sektörüne odaklanan Milpa’nın gayrimenkul yatırımları hızlanmış ve sektördeki faaliyetleri de artmıştır.

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.

SUZUKI MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş.

Suzuki
Suzuki Motorlu Araçlar
Pazarlama A.Ş.
Adres
Acıbadem Mahallesi Alidede Sokak No:4 34718 Kadıköy İstanbul
Tel
0850 266 53 00

2015 yılının ikinci yarısından itibaren Doğan Holding bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) kuruluşunu takiben hızla yeniden yapılanmıştır. Şirket’in önceliği Suzuki markalı otomobil, motosiklet ve deniz motorlarında mevcut ve potansiyel müşterilerin mutluluğunu ve Suzuki markasına olan bağlılığını devam ettirmektir. Suzuki bu amaçla satış ve satış sonrası hizmetlerde süreklilik sağlamayı hedeflemektedir.

Suzuki’nin otomotiv dünyasına adını yazdırdığı SUV modeli Suzuki Vitara, 2017 yılında kompakt boyutları ve ekonomik avantajlarıyla kendi sınıfında Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV modeli olmuştur. 2016 yılında tamamen yenilenen ve yepyeni teknoloji, konfor ve güvenlik donanımları ve tasarım özellikleriyle ön plana çıkan Suzuki Vitara, 2017 yılında 3.924 adetlik satış rakamıyla, sınıfında Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV'u olmuştur. Bu satış performansı sonucunda Suzuki Türkiye, Avrupa bölgesinde Vitara satışlarını en iyi artıran ülke seçilmiş ve ödüle layık görülmüştür.

Yeni nesliyle tüm otomobilseverler tarafından büyük beğeni ve ilgiyle karşılanan Vitara'nın, 2018 yılında da başarısını devam ettirmesi hedeflenmektedir.

Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş.

Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş.

Glokal
Trend Motosiklet
Pazarlama A.Ş.
Adres
Acıbadem Mh. Ali Dede Sk. No:4 Kadıköy/İstanbul
Tel
0850 266 87 63
Doğan Holding bağlı ortaklığı olan Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. (“Trend”) ile Avrupa’nın lider ve dünyanın önde gelen motosiklet markalarının (Piaggio, Vespa, Aprilia ve MotoGuzzi) üreticisi Piaggio & C. SpA (“Piaggio Group”) arasında Kasım 2016’da “Münhasır Türkiye Distribütörlük Sözleşmesi” imzalanmıştır.

Mart 2017’de satış-pazarlama ve satış sonrası hizmetlere başlayan Trend kısa sürede Türkiye pazarında önemli bir noktaya ulaşmıştır. Trend, motosiklet tutkunlarının farklı ihtiyaçlarına uygun modelleri ile markanın en güncel modellerini Türkiye çapındaki bütün satış noktalarında satışa sunmaktadır. Trend, 2018 yılında da Vespa başta olmak üzere diğer tüm modelleriyle motosiklet piyasasında büyümeye devam edecektir.
GLOKAL MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş.

GLOKAL MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş.

Glokal
Glokal Motorlu Araçlar
Pazarlama A.Ş.
Adres
Acıbadem Mah. Ali Dede Cad. No:4 Kadıköy/İstanbul
Tel
0216 242 08 00
Fax
0216 242 08 63
Doğan Holding, sektörel büyüme planları doğrultusunda Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ağır vasıta kuruluşu olan ve Avrupa’da ilk 3 marka arasında yer alan PACCAR Grubu ile iş birliği yaparak DAF marka ağır ticari araçların satış ve satış sonrası operasyonları için Glokal Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’yi (“Glokal”) kurmuştur.

Ekim 2016’da resmi olarak faaliyete geçen Glokal ilk önce İstanbul Anadolu yakasında Orhanlı-Tuzla mevkiinde sonrasında ise Koşuyolu’nda bulunan merkezinde satış hizmeti vermeye başlamıştır. Glokal, Kasım 2017’den itibaren İstanbul Avrupa yakasının İkitelli lokasyonunda DAF marka çekici ve kamyon modelleri için hizmet sunmaya başlamıştır. Son iki yıldır özellikle lojistik sektöründe yaşanmakta olan daralmaya rağmen, 2018 yılında projelerde beklenen artışla beraber Türkiye’de ağır ticari araç pazarının daha da gelişmesi ve buna paralel olarak Glokal’in de büyümesini artırması planlanmaktadır.© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.