TURİZM

Marlin Otelcilik ve Turizm A.Ş.

Işıl Club Bodrum

Işıl Club Bodrum, kurulduğu 1985 yılından bu yana müşteri odaklı yaklaşımı, geniş hizmet yelpazesi, konforu ve kalitesiyle Bodrum bölgesinin lider işletmelerinden biri haline gelmiştir.

Işıl Club Bodrum, 2016 yılında Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gerçekleşen terör olaylarının yanı sıra Rusya ile yaşanan krizden diğer turizm tesisleri gibi olumsuz etkilenmiştir. Turizm sektöründeki kaybın telafisi 2016 yılında ilk defa mümkün olmazken; konaklama işletmelerinde, maliyet kaynaklı endişeler nedeniyle fiyat/kalite dengesinde ciddi düşüşler yaşanmıştır.

Uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmet ve yüksek misafir memnuniyeti ile hem yerli hem de yabancı misafirlerin sadakatini kazanan Işıl Club Bodrum, 2016 yılında da turizm sektörünün saygın anket sitelerinden misafir memnuniyeti alanında ödüle layık görülmüştür.

Işıl Club Bodrum, “tripadvisor.com” tarafından mükemmellik sertifikasına layık görülürken, “holidaycheck.com” tarafından da en çok tavsiye edilen tesisler arasında gösterilmiştir.

Yıllık denetimlerdeki başarısıyla HACCP kalite güvence belgesine “GOLD’’ statüsünde hak kazanan Işıl Club Bodrum, her yıl olduğu gibi 2016 yılında da “Ulusal Mavi Bayrak” ödülüne hak kazanmış ve T.C. Sağlık Bakanlığı Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından “Temiz Havuz Sertifikası”na layık görülmüştür.

Marina Vista

Müşterilerine 12 ay boyunca hizmet veren Marina Vista, Milta Bodrum Marina karşısında bulunan merkezi konumu ile yıllardır tercih edilen bir oteldir. Marina Vista, huzurlu ortamı ve butik hizmet anlayışıyla misafirlerinden tam not alırken, özenle döşenmiş odaları, restaurantı, havuzu, botanik bahçesi ve sıcakkanlı personeli ile ayrıcalıklı bir tatil sunmaktadır. Marina Vista sahip olduğu profesyonel ekibi ile hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.

2016 yılında turizm sektörü Türkiye ve Avrupa’da yaşanan terör olaylarından, Rusya ile yaşanan krizden, Suriye’de devam eden iç savaştan ve İngiltere ve diğer Avrupa Birliği ülkelerindeki siyasi ve ekonomik gelişmelerden olumsuz yönde etkilenmiştir. 2016 yılının elverişsiz koşullarına rağmen Marina Vista yurt dışında “tripadvisor.com”, “holidaycheck.com” ve “Booking.com” gibi turizm sektörünün güvenilir anket sitelerinden misafir memnuniyeti alanında mükemmellik sertifikaları almaya hak kazanmıştır.

© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.