YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

İştirak Sermaye Artırımına İştirak – Ultra Kablolu

23.05.2018

Yönetim Kurulumuz 23.05.2018 tarihinde (bugün);

Şirketimiz'in sermayesinde %50 oranında pay sahibi olduğu iştiraki Ultra Kablolu Televizyon ve Telekomunikasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 14.624.000 Türk Lirası ödenmiş sermayesi'nin 5.100.000 Türk Lirası tamamı nakden karşılanmak suretiyle 19.724.000 Türk Lirası' na artırılmasında sermaye artırımının Ultra Kablolu Televizyon ve Telekomunikasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 21.05.2018 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında onaylandığı görülerek; Şirketimiz tarafından nakden karşılanmak suretiyle yeni pay alma hakkımızın tamamının kullanılmasına, nakdi sermaye artırımına katılım tutarımızın 2.550.000 Türk Lirası olarak belirlenmesine, karar vermiştir.Önceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.