YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

JCR Eurasia Rating Kredi Derecelendirme Notları Hakkında

18.08.2018

Japan Credit Rating Agency, Ltd. (JCR)' ın 14 Ağustos 2018 tarihli raporunda ülke notlarını yatırım yapılabilir seviyede korumuş, not görünümlerini "Stabil"den "Negatif"e aşağı yönlü revize etmiştir. 

Bununla birlikte JCR, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.'nin Uzun Vadeli Ulusal Notunu 'AA- (Trk)' , Kısa Vadeli Ulusal Notu'nu 'A-1 (Trk)' ve Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı Para ve Uzun Vadeli Uluslararası Yerel Para Notları ‘BBB-' olarak teyit etmiş olup görünümlerini "Stabil" den "Negatif"e aşağı yönlü revize etmiştir.Önceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.