YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

Bağlı Ortaklık Sermaye Artırımına İştirak Hakkında – Trend Motosiklet

02.11.2018

Yönetim Kurulumuz 02.11.2018 tarihli (bugün) toplantısında;

Şirketimiz'in 8.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermayesinde %99,84 oranında pay sahibi olduğu doğrudan bağlı ortaklığı Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş.'nin sermayesinin 5.000.000 Türk Lirası nakden artırılmak suretiyle 13.000.000 Türk Lirası'na çıkarılmasında, sermaye artırımının Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş.'nin 26.10.2018 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında onaylandığı ve sermaye artırımında kullanılmayan yeni pay alma haklarının şirketimiz tarafından kullanılması taahhüt edildiği görülerek; Şirketimiz tarafından nakden karşılanmak suretiyle yeni pay alma hakkımızın 5.000.000 Türk Lirası olarak kullanılmasına, karar verilmiştirÖnceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.