YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

Finansal Duran Varlık Edinimi – Trend Motosiklet

23.11.2018

Yönetim Kurulumuz 23.11.2018 tarihli (bugün) toplantısında;

 

Tamamı ödenmiş 13.000.000 Türk Lirası sermayesine %99,90 oranında iştirak etmiş olduğumuz doğrudan bağlı ortaklığımız Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş.'nde; İbrahim Serdar Aral'ın sahibi bulunduğu beheri 1 Türk Lirası itibari değerdeki tamamı nama yazılı toplam 12.500 adet B Grubu pay senedinin, bedeli nakden ve peşinen ödenmek üzere itibari değeri üzerinden toplam 12.500 Türk Lirası bedel ile devir ve satın alınmasına karar verilmiştir.

 

Söz konusu devir ve satın alıma ilişkin işlemler 23.11.2018 tarihinde (bugün) tamamlanmıştır.

 

Finansal Duran Varlık EdinimiÖnceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.