YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

Haber ve Söylentilere İlişkin Açıklama

03.01.2019

Bazı sosyal medya ve e-posta hesaplarından Şirketimiz ile ilgili yalan, yanlış, yanıltıcı bilgiler verildiği, temeli olmayan söylenti çıkarıldığı ve yorumlar yapıldığı gözlemlenmekte olup, söz konusu bilgi, yorum ve söylentiler hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

 

Hisse fiyatını, Şirket değerini ve yatırımcıların yatırım kararlarını olumsuz etkilediğini ve suç teşkil ettiğini düşündüğümüz söz konusu fiillere vesile olan e-posta ve sosyal medya hesapları hakkında yasal işlem yapılacaktır.Önceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.