YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

Bağlı Ortaklık Sermaye Artırımı Hakkında – İlke Turistik

07.01.2019

Yönetim Kurulumuz 07.01.2019 tarihli (bugün) toplantısında;

 

Şirketimiz'in 650.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermayesinde %100 oranında pay sahibi olduğu doğrudan bağlı ortaklığı İlke Turistik Yatırımları A.Ş.'nin sermayesinin, tamamı şirket iç kaynaklarından ortaklara borçlar hesabından karşılanmak suretiyle toplam 449.632.000 Türk Lirası artırılarak 1.099.632.000 Türk Lirası'na çıkarılmasına ilişkin sermaye artırım işlemlerinin tamamlandığı görülerek, gerekli muhasebe kayıtlarının yapılması suretiyle, İlke Turistik Yatırımlar A.Ş.'nden olan "bağlı ortaklıklardan alacaklar" hesabında takip edilen 449.632.000 Türk Lirası tutarındaki alacağımızın, "bağlı ortaklıklar" hesabında ilgili alt hesaba aktarılmasına karar verilmiştir.Önceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.