YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Çekince

Çekince

Yatırımcı İlişkileri web sitemiz bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmakta ve güncellenmekte olup, Doğan Holding veya grup şirketlerinin hisselerine yatırım tavsiyesi sağlamak amacı taşımamaktadır. Web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Doğan Holding bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. İleriye dönük görüşler ve tahmini rakamlar birçok değişkene ve varsayıma bağlı olup, bu değişkenlerde ve varsayımlarda oluşabilecek değişiklikler nedeniyle farklılık gösterebilirler.

Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Doğan Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir. Bu sebeple, okuyucuların, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir.

Doğan Holding yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Özel Durum Açıklamaları

Kredi Derecelendirme Notu

20.06.2019

Uluslararası derecelendirme kuruluşu Moody's Investor Services tarafından, Türkiye'nin ülke kredi notu negatif görünüm ile Ba3'den B1'e, uzun vadeli yabancı para cinsinden ülke borçlanma tavanı ise Ba2'den B1'e indirilmiştir. Ülke notunun indirimi  ve ülke borçlanma tavanı sınırı sebebiyle Şirketimizin uzun vadeli kredi notu, diğer 11 Türk Şirketi ile birlikte B1 olarak belirlenirken, görünümü ise negatif olarak revize edilmiştir. 

  

Moody's raporunda,  kredi göstergelerinin daha yüksek bir derecelendirme notuna işaret etmesine rağmen, Şirketlerin kredi notunun ülke borçlanma tavanı ile sınırlı olduğu vurgulanmaktadır. 

  

Moody's Investor Services'in kredi derecelendirmesine ilişkin basın açıklamasına, Kurumsal İnternet Sitemiz (www.doganholding.com.tr) 'den de ulaşılabilecektir. Önceki Sayfa
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.